пʼятниця, 31 травня 2019 р.


  У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
 У Свалявській районній бібліотеці для дітей проведено свято «А я люблю, коли сміються діти» з нагоди Дня захисту дітей. Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, відповідали на запитання правової  вікторини, грали в шахи та цитували уривки з Конвенції прав дитини. Також у бібліотеці  експоновано матеріали  щодо історії і значення Міжнародного дня захисту дітей. Матеріали покликані інформувати юних відвідувачів бібліотеки про їхні права, визначені Конвенцією про права дитини та навчити ставитися з повагою до себе та оточуючих.
 День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.