понеділок, 17 грудня 2018 р.


"Розкажу Миколаю про що я читаю"

  День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи.  Працівники Свалявської районної бібліотеки для дітей вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій та підготували літературне свято «Розкажу Миколаю про що я читаю».
  Діти почули розповідь про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя. Увагу малечі привернула яскраво оформлена книжкова виставка «Святий Миколаю прийди до нас із раю». Діти ознайомились з легендами, казками, оповіданнями про діяння Святого.
  Для всіх присутніх були організовані розваги, ігри. Діти, співали пісні про Святого Миколая та про зиму, читали  вірші та відгадували  загадки.  Не оминув свято і сам Святий Миколай, який привітав всіх присутніх, побажав щастя, здоров’я, миру та подарував кожній дитині подарунки.
  Завітавши на свято в бібліотеку, кожен учасник зміг проявити свої творчі здібності та отримати величезне задоволення від різноманітних ігор та вікторин. 
  Працівники дитячої бібліотеки висловлюють сердечну подяку Свалявській міській раді за солодкі подарунки подаровані для свята  для маленьких читачів.   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.