понеділок, 3 жовтня 2016 р.

             

             Семінар працівників бібліотек-філій 

                         Свалявської ЦБС


  29 вересня напередодні Всеукраїнського дня бібліотек  у бібліотеці-філії с.Дусино  відбувся  семінар на тему: «Сучасна  бібліотека – центр дитячого читання».
  Семінар   відкрила  директор Свалявської ЦБС Бітлянин М.Ю.,яка привітала всіх присутніх з професійним святом та звернула увагу на те, що кожен семінар – це обмін досвідом, взаємне навчання, підвищення кваліфікації кожного учасника.

    Заступник директора з обслуговування дітей виступила з доповідю «Дитяча бібліотека: нові можливості, нові якості».

  Уже традицією стало на районні семінари запрошувати представників з обласних бібліотек. Так на семінар приїхала заступник директора Закарпатської обласної юнацької бібліотеки Хмара І.М., яка показала наочну  презентацію «Краєзнавча діяльність бібліотек для дітей області в сучасному форматі». 


 Працівник Свалявської районної бібліотеки для дітей Камінська О.М. підготувала  презентацію  «Підтримка та розвиток дитячого читання: зарубіжний досвід»  , у якій продемонструвала роботу, яка проводиться у  бібліотеці з дітьми  та ознайомила наочно  учасників з найкращими дитячими  бібліотеками світу та поділилась  їх досвідом  роботи.
             
   Бібліограф Свалявської центральної районної бібліотеки Левч Я.І.  у доповіді «Можливості бібліотеки щодо просування читання серед дітей: сучасний підхід» розказала про нові інтерактивні, сучасні  форми, що можна вводити в роботі бібліотеки, які можна оформляти  книжкові виставки, огляди літератури, літературні вечори, щоб відвідувачам було не тільки цікаво, але й весело.
  Цікавою була презентація Легези Т.Г. « Наочна інформація для дітей у сільських бібліотеках». Вона на прикладі своєї бібліотеки продемонструвала як цікаво та яскраво оформити книжкові виставки, тематичні полиці, дитячі куточки в бібліотеках, щоб привернути увагу наймолодших відвідувачів бібліотеки.
           

    Після виступу  з доповідями та консультаціями учасники семінару перейшли до домашнього завдання «Інноваційні форми обслуговування читачів бібліотеки», де обмінялися досвідом своєї роботи. 
 Привітати бібліотекарів з успішним завершенням семінару, а також професійним святом прийшла  начальник відділу культури та туризму Свалявської РДА Шелеп Н.А., яка побажала всім  міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх творчих задумів. 


      
    Підведення підсумків семінару пройшло у дружній, творчій атмосфері. Кожен учасник взяв із собою частинку гарного настрою, позитивних емоцій та креативних ідей.    


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.